≪ powrót do oferty

horse education:

OFERTA SZKOLEŃ HORSE ASSISTED EDUCATION

Jest to innowacyjna metoda uczenia się ludzi, w której uczestniczą konie. Jej celem jest szeroko rozumiany rozwój osoby – samoświadomości, umiejętności psychologicznych i społecznych oraz pomoc w zmianie do której dąży. Istotą tej metody jest stworzenie przestrzeni, w której możemy doświadczyć siebie w relacji z koniem. Szkolenie opiera się na zasadach uczenia się, w kierunku, których rozwija się współczesna edukacja. Są to min.:

– uczenie się przez doświadczenie

– uczenie się poprzez samodzielne stawianie sobie celów i poszukiwanie rozwiązań

– uczenie się poprzez tzw. kotwiczenie emocjonalne zapewniające trwałe zapamiętywanie Konie pozwalają otworzyć umysł, poszerzają horyzonty, tworzą mosty pomiędzy ludźmi. Umożliwiają wypracowanie rozwiązań i nabycie umiejętności odnoszących się do danego wyzwania i kontekstu w jakim znajduje się organizacja.

Oferujemy możliwość spotkania, które wsparte doświadczeniem z końmi pozwala włączyć „widzenie globalne” i uruchomić potencjał tkwiący w ludziach konieczny do samodzielnego zarządzania sytuacją. Dzięki włączeniu koni w proces uczenia się programy rozwoju ludzi nabierają nowych wartości. Podczas zajęć pojawiają się nowe, kreatywne pomysły oraz idee, które łączą emocje, uczucia oraz myśli. Staje się możliwe otwarcie nowej drogi i wypracowanie nowych metod działania. Każde warsztaty to indywidualne spotkanie, starannie przygotowywane i omawiane. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia Państwa oczekiwań i umożliwienia nam przygotowania odpowiedniej propozycji. Koszt uczestnictwa (zakwaterowanie / wyżywienie / szkolenie) Min 8 osób 990 zł Max 10 osób 930 zł

kliknij aby otworzyć
close
Wyspa Koni Piotr Zabuski

ul. Polna 15i

58-262 Ostroszowice

+48 798 041 683


kliknij aby otworzyć
close
ytfb
Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na Wyspie Koni – napisz do nas a w odpowiedzi wyślemy Ci link do forum dyskusyjnego na platformie Facebook.

Fatal error: Call to undefined function mc4wp_form() in /wp-content/themes/wyspa/footer.php on line 175